رویای یک خانم خانه دار

اکثر خانم های خانه دار از اینکه زمان زیادی برای تمیز کردن فر صرف می کنند شکایت دارند. از سوی دیگر استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن محفظه فر توصیه نمی شود، چرا که ممکن است مواد شوینده ای که بر جداره فر باقی مانده بر سطح غذا بنشیند که می تواند عامل بسیاری از بیماری ها باشد .برای رفع این مشکل در بسیاری از اجاق گاز ها یک ویژگی جدید در نظر گرفته شده است. شرکت تاکنو گلد با به کارگیری فن آوری self clean در فر رویای یک خانم خانه دار را به حقیقت رسانده است. با این فناوری دیگر نیاز نیست شما ساعت ها وقت خود را صرف پاک کردن مواد سوخته ی چسبیده به دیواره فر نمائید و مسلما وقت بیشتری را برای درکنار خانواده گذراندن خواهید داشت. یکی از محصولات پرکاربرد در هر آشپزخانه اجاق گاز است بنابراین اگر قصد خرید اجاق گاز را دارید به نکات مهمی در هنگام انتخاب آن توجه داشته باشید تا محصولی با بیشترین کارایی  و کیفیت خریداری کنید. سلف کلین یک امکان ویژه برای اجاق گاز هاست که میتواند نظافت را تا حد باور نکردنی برایتان آسان نماید.

عملکرد سلف کلین در فر چگونه است  و چه مواردی را باید در هنگام سلف کلین رعایت نمود:

با افزایش دما  تا ۴۸۰ سلسیوس تمام مواد غذایی سوخته ای که به دیواره ها ی فرچسبیده است می سوزد و ذرات بسیارریزی باقی می ماند که با یک دستمال مرطوب پاک می شود. در این روش نیازی به مواد شوینده نمی باشد. پس از اتمام کار سلف کلین بلافاصله اقدام به تمیز کردن محفظه داخل فر نکنید چون دمای فر خیلی زیاد است واحتمال دارد دستمال یا اسفنجی که قرار است با آن نظافت را انجام دهید بسوزد .لامپ فر در حین استفاده از سلف کلین باید خاموش باشد. در زمان استفاده از این سیستم هیچ گونه مواد اشتعال زایی در نزدیک اجاق گاز قرار ندهید. قبل از روشن کردن فر قفسه های داخل آن را خارج کنید تادر اثر حرارت بالا تغییر رنگ ندهند.

شرکت تاکنوگلد در تعدادی از محصولات خود از این تکنولوژی استفاده نموده است. تصاویر اجاق گازها با لعاب سلف کلین ( ۶۹۱۱،۶۹۱۶،۶۹۲۶،۶۹۲۱) در سایت قابل رویت می باشد .
اجاق گاز ۶۹۱۱،۶۹۱۶ جزو اجاق گازهای ۵شعله  تک فر تخت است که با تنوع رنگی لعاب سفید، مشکی و استیل تولید می شود. این اجاق گاز با ویژگی سلف کلین و تایمر لمسی دیجیتال، فندک اتوماتیک سرشعله و محفظه فر، حجم ۱۱۹ لیتر محفظه فر یکی از انتخاب های شما در اجاق گاز مبله می باشد. محصولات ۶۹۲۶،۶۹۲۱ مناسب خانم های با سلیقه ای است که علاقه زیاد به آشپزی و شیرینی پزی دارند و اکثرا از فر برای پخت و پز استفاده میکنند، می باشد. این محصول دارای دو فر برقی و گازی  می باشد  که برای پخت ماهی و پیتزا، انواع شیرینیجات مناسب است، ضمنا به فن کانوکشن و تایمر لمسی فندک اتوماتیک مجهز می باشد. تنوع رنگی این محصول مطابق با دکوراسیون منزل شما خواهد بود. داشتن یک اجاق گاز با کیفیت  و ظاهری زیبا رویای یک خانم خانه دار است و شرکت تاکنو گلد با تولید محصولات با کیفیت ایرانی در تحقق این رویا درکنار شما خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *